X

KAPIDA ÖDEME

KAPIDA ÖDEME SAAT

Saatinizi nasıl alırdınız? Kapıda ödeme ile saat almak isterseniz, doğru adrestesiniz. Saat seçimi, zamanın taşıdığı anlam düşünüldüğünde diğer her aksesuarın seçiminden daha önemli. Kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtacak saat modelleri için en ünlü, en tanınmış ve en kaliteli saat markalarını bir araya getirdik. En moda kadın ve erkek saat markalarına ait geniş koleksiyonlardan sizi en iyi yansıtacak modeli seçebilirsiniz. Modada erkekle kadın arasındaki mesafeleri kaldıran unisex saat modelleri ile modanın her şeyin ötesinde estetiğin farkına varın. Zamana bakacağınız rengi ve estetiği seçtiğinizde kapıda ödeme seçeneğini kullanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Siz saatinizi internetten alın, evinize geldiğinde ödemenizi kapıda yapın.

Kapıda ödeme seçeneği için sepet üst limitiniz 2,500.00 TL’dir.

Kapıda ödeme seçeneği seçilemeyecek ürünler Kozmetik, Parfüm, Teknoloji (Cep Telefonu, Bilgisayar-Tablet, Mp3 Player ve Kulaklık-Hoparlör) kategorisindeki ürünler ve sipariş üzerine hazırlanan kişiye özel (kişiselleştirilmiş) ürünler.

Siparişiniz tamamlandıktan kısa bir süre sonra müşteri temsilcilerimiz sizlere ulaşarak onayınızı alacak ve siparişinizin size gönderilmesini sağlayacaktır.

Kapıda Ödeme seçeneği için sepet tutarınıza hizmet bedeli olarak 15.00 TL ilave edilir.

İade talebi durumunda ücret iadesi tarafınıza havale/eft ile sağlanacaktır.

Kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemelerde iade ve iptal işlemleri için banka hesap bilgilerinin ibrazı zorunludur.

Kapıda ödeme seçeneğine ilişkin anlaşmalı firmamız Yurtiçi Kargo'dur. Yurtiçi Kargo haricinde hiçbir kargo yetkilisine fatura tutarı ile ilgili ödeme yapmayınız.

Yurtiçi Kargo yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir.

Ödeme yapmadan önce Yurtiçi Kargo yetkilisinden, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır.

Kapıda Ödeme seçeneği nakit ödeme veya kredi kartı ile yapılan ödemeler için geçerlidir.

Kapıda ödemede, kredi kartına taksit yapılmamaktadır.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET