X

KAPIDA ÖDEME

KAPIDA ÖDEME SİSTEMİ

Sizlerden gelen talep doğrultusunda ve Türkiye e-ticaret sitelerine yakın mercek tuttuğumuzda internetten alışveriş yapmama sebepleri arasında kredi kartı kullanmama veya internette kredi kartı bilgilerini paylaşmak istememe, bankadan havale yöntemini de yorucu bulma gibi nedenler görüyoruz. Sizlerin bu gibi durumlar için kapıda ödeme seçeneğine yöneldiğini biliyoruz. Online bir mağaza olarak sizlere kapıda ödeme ile alışveriş imkanını sunmanın ciddi bir gereklilik olduğuna inanıyoruz.

Kapıda ödeme nedir?

Kapıda ödeme; sipariş sonrası, ürün tarafınıza ulaştığında ödeme yapabilmenizi sağlayan bir ödeme sistemidir. Siz ürünlerinizi sipariş ederken ödeme seçenekleri arasından kapıda ödeme'yi seçip siparişinizi tamamlarsınız. Müşteri temsilcilerimiz tarafından kapıda ödeme onayının alınması için aranarak kapıda ödeme onayınız alınır, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığıyla sipariş vermiş olduğunuz ürünleri kapınıza gönderdiğimizde yani ürünler size ulaştığında ödeme yaparsınız. Ödemeleri tercihinize göre nakit veya kredi kartı yoluyla yapabilirsiniz.

Kapıda ödemenin avantajları nelerdir?

Kredi kartı kullanmayan ziyaretçilerimiz, beğendikleri ürünleri satın almak için kapıda nakit ödeme seçeneğini kullanmak isteyebilir. Kapıda ödeme erkek giyim, kadın giyim, ayakkabı, çanta veya takı gibi farklı kategorilerden alışveriş yapabilir, alışverişten vazgeçmek istediğiniz zaman ise ürününüz yola çıkmadan veya size geldiğinde önceden belirtilen iade şartları dahilinde siparişinizden vazgeçebilirsiniz. Kapıda ödeme, yeni nesil alışveriş ile geleneksel ödeme şeklinin birleştiği ve iki tarafı da kucaklayabilen bir çözümdür.

Ürünler hangi kargo firmasıyla teslim edilir?

Kapıda ödeme seçeneğine ilişkin anlaşmalı firmamız Yurtiçi Kargo'dur. Yurtiçi Kargo haricinde hiçbir kargo yetkilisine fatura tutarı ile ilgili ödeme yapmayınız. Kapıda ödeme sisteminde en büyük sorumluluk kargo firmasına düşmektedir. Siparişiniz tarafınıza teslim edilirken, bizim adımıza sizden ödeme alınarak tarafımıza iletilmesi kargo şirketi tarafından sağlanır. Bu açıdan bakıldığında Yurtiçi Kargo yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir. Aynı şekilde sizler ödeme yapmadan önce Yurtiçi Kargo yetkilisinden, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır.

Ücretlendirme nasıldır?

Kapıda ödeme seçeneği, 2,500.00 TL altında vereceğiniz belli kategoriler dışında kalan siparişlerde tercih olarak sunulmaktadır. Kapıda Ödeme seçeneği hizmet bedeli ise sadece 15.00 TL'dir.

Ürünlerin teslim edilmesi süresi ne kadardır?

Sipariş verdiğiniz ürünün detay sayfasında fiyat bilgisinin altında yer alan süre sonunda kargonuz yola çıkmaktadır. Siparişinizin gönderimi, aldığınız ürünler arasında teslimat süresi en uzun olan ürün baz alınarak sağlanır. Gönderim tarihiniz cumartesi, pazar ve resmi tatillere denk geldiği takdirde bir sonraki ilk iş gününde kargoya teslim edilebilmektedir. Siparişinizin hazırlık aşamalarını "Siparişlerim" sekmesinden kontrol edebilir; paketinizin yolculuğunu ise kargoya verildiğini bildiren e-posta bilgilendirmesinin ardından aktif hale gelen Kargom Nerede? linkinden takip edebilirsiniz.Ürün teslimi Lidyana’nın ürün teslim politikasından farklılık göstermez, aynı zaman aralığı olarak belirlenmiştir. Kapıda ödeme sisteminin bu noktada gösterdiği bir farklılık söz konusu değildir.

Kapıda Ödeme süreci nasıl işler?

Siparişiniz tamamlandıktan kısa bir süre sonra müşteri temsilcilerimiz tarafından sizinle iletişime geçilecek, onayınız alındıktan sonra siparişiniz tarafınıza gönderilecektir.

Kapıda Ödeme alışverişinde iade süreci nasıldır?

İade talebi durumunda ücret iadesi tarafınıza havale/eft ile sağlanır. Kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemelerde iade ve iptal işlemleri için banka hesap bilgilerinin ibrazı zorunludur.

Kapıda Ödemeyi ne şekilde yapabilirim?

Kapıda Ödeme seçeneği nakit ödeme veya kredi kartı ile yapılan ödemeler için geçerlidir.

Kapıda Ödeme alıverişlerinde kredi kartına taksit seçeneği var mıdır?

Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerde kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET