X
  • Swarovski Hollow Kolye
  • Swarovski Hollow Kolye
  • Swarovski Hollow Kolye
  • Swarovski Hollow Kolye
Swarovski

Hollow Kolye

699.00 TL
244.70 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
HOLLOW:PENDANT SML CRY/ROS
Hollow Kolye Ucu ile çağdaş bir ışıltı saçın. Bu sade ve seçkin parçada kristal pavé, pembe altın kaplama metal bir halkayı çevreler. Mükemmel bir hediye seçeneği.ÜRÜN HAKKINDAMal no.: 5289495
Renk ailesi: Beyaz
Boy: 14 7/8 inches
Kolye ucu: 5/8x5/8 inches
Boy: 38 cm
Kolye ucu: 1.5x1.5 cm
Malzeme: Pembe altın kaplama
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Swarovski ürünü Daha fazla Kolye ürünü