X
  • Swarovski Louison Kolye
  • Swarovski Louison Kolye
  • Swarovski Louison Kolye
  • Swarovski Louison Kolye
Swarovski

Louison Kolye

629.00 TL
220.19 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
LOUISON:PENDANT CZWH/RHS
Daniel Swarovski 1895 yılında şirketini kurduğunda, vizyonu tüm kadınlar için ışıltılı tasarımlar oluşturmaktı. Bugün ise Louison Kolye Ucu gibi görkemli takılarla onun hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Lüks takılar ve buzlarla kaplı kış yapraklarından ilham alan tasarım, parlak yaprak şekilli öğelerden oluşan bir helezonu ön plana çıkıyor ve rodyum kaplama zincir üzerinde gelmektedir. Yılbaşı partileri için mükemmel bir seçenek olan harika bir hediye fikri.ÜRÜN HAKKINDAMal no.: 5415989
Renk ailesi: Beyaz
Boy: 14 7/8 inches
Kolye ucu: 3/4x7/8 inches
Boy: 38 cm
Kolye ucu: 2x2.5 cm
Malzeme: Rodyum kaplama
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Swarovski ürünü Daha fazla Kolye ürünü