X
  • Swarovski Sparkling DC Kolye
  • Swarovski Sparkling DC Kolye
  • Swarovski Sparkling DC Kolye
  • Swarovski Sparkling DC Kolye
Swarovski

Sparkling DC Kolye

579.00 TL
202.69 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
SPARKLING DC:PENDANT SML STAR CZWH/CRY
“Dans eden kristal” fikrinden esinlenen bu tasarım ile dans pistine çıkın. Rodyum kaplama kolye ucu, yıldız şeklindeki pavé bir kafesin içerisinde yüzen ışıltılı bir taşa sahiptir. Gündüz tarzınız için oyuncu bir ışıltı. Kolye ucu bir zincir ucunda geliyor.ÜRÜN HAKKINDAMal no.: 5349654
Renk ailesi: Beyaz
Boy: 14 7/8 inches
Boy: 38 cm
Malzeme: Rodyum kaplama
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Swarovski ürünü Daha fazla Kolye ürünü