• Swarovski Swa Remix Bileklik
  • Swarovski Swa Remix Bileklik
  • Swarovski Swa Remix Bileklik
  • Swarovski Swa Remix Bileklik
Swarovski

Swa Remix Bileklik

399.00 TL 279.30 TL (%30 indirim )
SWA REMIX:STRAND FAITH CRY/ROS M
Çok yönlü Swarovski Remix Collection ile kendi benzersiz tarzınızı açığa çıkarın. Bu yenilikçi ve yeni konsept, her seferinde kişiye özel tasarlanan bir görünüm yaratabilmeniz için Swarovski Remix Collection'daki diğer parçaları birlikte kullanmanıza olanak tanıyan görünmez bir mıknatıslı kapama kullanır. Bir inanç mesajı ve sonsuz düğüm gibi farklı motiflerle vurgulanan bu eklenebilir parça pembe altın kaplamadır. Tek başına bir bileklik olarak kullanın veya serinin sonsuz olanaklarından faydalanarak tasarıma farklı eklenebilir parçalar ekleyin ve tamamen bireysel bir ürün tasarlayın. Mükemmel bir hediye seçeneği.ÜRÜN HAKKINDAMal no.: 5365734
Renk ailesi: Siyah
Malzeme: Pembe altın kaplama
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Swarovski ürünü Daha fazla Bileklik ürünü