X
  • Swarovski Vittore Küpe
  • Swarovski Vittore Küpe
  • Swarovski Vittore Küpe
Swarovski

Vittore Küpe

369.00 TL
129.17 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
VITTORE:PE ASYM LG CZWH/RHS
Bu iğneli küpe setiyle lüks bir modernliğe sahip olun. Klasik Vittore ürün seçkimizin çağdaş bir vurgusu olan tasarım, berrak kristal pavé ile ışıldıyor. Geleneksel düğme küpelerden, üstün bir ihtişama sahip dar zincir damlalarına ve son olarak moda asimetriye kadar birden fazla tarz seçeneği sunan tasarımlar, takı kutunuzun yeni vazgeçilmezleri olacak.ÜRÜN HAKKINDAMal no.: 5386903
Renk ailesi: Beyaz
Tarz 1 uzunluğu: 2 1/2 inches
Tarz 2 uzunluğu: 1/4 inches
Tarz 1 uzunluğu: 6.5 cm
Tarz 2 uzunluğu: 0.5 cm
Malzeme: Rodyum kaplama
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Swarovski ürünü Daha fazla Küpe ürünü