X
  • Tenax Tenax Erkekler İçin Günlük Bakım Şampuanı 250 ml + Ekstra Güçlü Parlak Saç  Şekillendirici  Krem 100
Tenax

Tenax Erkekler İçin Günlük Bakım Şampuanı 250 ml + Ekstra Güçlü Parlak Saç Şekillendirici Krem 100

146.19 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Tenax Erkekler İçin Günlük Bakım Şampuanı 250 ml</FONT></DIV> <DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Erkekler için günlük saç bakım şampuanı.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Mentol sayesinde saçınıza canlılık ve ferahlık verir.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri></FONT>&nbsp;</DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Tenax Ekstra Güçlü Parlak Saç&nbsp; Şekillendirici&nbsp; Krem 100 ml</FONT></DIV> <DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Saç şekillendirici krem</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Ekstra güçlü tutuş, ekstra parlaklık.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Tenax saç kreminin özel bileşimi saçlarınızda ultra parlak bir etki ve güçlü bir tutuşu gün boyu garanti eder. <BR>Ultra parlaklıkla beraber istediğiniz saç şeklini verebilirsiniz. Tenax saç şekillendirici kremi nemli veya kuru saça uygulayın.</FONT></DIV><BR></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri></FONT>&nbsp;</DIV> <DIV><FONT face=Calibri><BR><FONT size=2></FONT></FONT></DIV><BR></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Tenax tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Tenax ürünü Daha fazla Saç Bakımı ürünü