• Tenax Tenax Extra Güçlü Tutuş Saç Şekillendirici Pomad 125 Ml
Tenax

Tenax Extra Güçlü Tutuş Saç Şekillendirici Pomad 125 Ml

82.50 TL 72.00 TL (%13 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Saç şekillendirici Pomad Ekstra güçlü tutuş, güçlü parlaklık. Su bazlı pomad, saçınıza sıkı bir tutuşu garanti eder, ama aynı zamanda yumuşaklık verir. Tenax pomad kuru veya nemi saça uygulanabilir. Yıkama ile saçtan kolayca çıkar. Güçlü tutuş etkisiyle birlikte aynı zamanda statik etki yaratmaz.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Tenax ürünü Daha fazla Saç Şekillendirici ürünü