X
  • Tenax Tenax Tam Tutuş Saç Şekillendirici Pomad 25 Ml
Tenax

Tenax Tam Tutuş Saç Şekillendirici Pomad 25 Ml

27.50 TL 25.00 TL (%9 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Saç şekillendirici Pomad Tam tutuş, ekstra parlaklık Su bazlı pomad, saçınızda sıkı bir tutuşu garanti eder. Avuçlarınıza küçük bir miktar Tenax Pomad koyun ve ellerinizi ovun, istediğiniz mükemmel bir saç sitili için saçınıza sürün. Kuru ve nemli saça uygulayabilirsiniz. Tenaxpomad saça sertlik vermeden modern bir saç stili oluşturmak için harika bir üründür.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Tenax ürünü Daha fazla Saç Şekillendirici ürünü