X
  • Tenax Tenax Tam Tutuşlu Parlak Saç Şekillendirici Jel 100 ml
Tenax

Tenax Tam Tutuşlu Parlak Saç Şekillendirici Jel 100 ml

79.00 TL 76.89 TL (%3 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Saç şekillendirici jel</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Tam tutuş, yüksek parlaklık</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Mükemmel parlaklık ve canlılıkta süper tutuş sağlar. <BR>Tenax saç şekillendirici jel nemli veya kuru saça uygulanır. <BR>İstediğiniz saç şeklini birkaç saniye içerisinde hazırlayın. <BR>Ultra güçlü olan jel, hacim vererek saçınızın doğal yumuşaklığını ve parlaklığını korur, saçta kalıntı ve tortu bırakmaz.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Tenax tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Tenax ürünü Daha fazla Saç Bakımı ürünü