X
  • Toppik Toppik Saç Dolgunlaştırıcı Fiber Beyaz 12 gr
Toppik

Toppik Saç Dolgunlaştırıcı Fiber Beyaz 12 gr

193.20 TL 159.39 TL (%18 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Saçtaki seyrekliği ortadan kaldıran doğal ve güvenilir bir üründür. <BR>Toppik Hair Building Fibers bir sprey ya da krem değildir.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Toppik Hair Building lifleri saçınızı saniyeler içinde gürleştiren özel keratin lifleridir.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Toppik'in formülünde yer alan keratin saçın doğal proteinidir. Saçımızın yüzde 97'si keratinden oluşmaktadır. <BR>Toppik'in formülünde de yüzde 97 oranında küçük, mikrolifler halinde renkli keratin molekülleri yer alır.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Toppik'in formülünde yer alan bu renkli moleküller statik enerjiyle yüklenir ve saç tellerinizle birleşir.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Böylece Toppik'i uyguladıktan sonra saniyeler içinde dolgun saçlara kavuşursunuz. Saçlarınız Toppik ile gür ve doğal bir görünüm kazanır.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Uygulama</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>1)Kuru saça uygulayınız.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>2)Sallayarak Toppik keratin tozu liflerini seyrelmiş bölgeye uygulayın.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>3)Alın bölgesine yakın uygulamalarda daha doğal bir saç çizgisi görünümü için Toppik Tarak kullanın.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>4)Uygulama sonrası dilerseniz tarak ya da el ile ufak dokunuşlarla saçınıza şekil verin.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>5)Uzun süreli sonuç için keratin liflerinin daha sağlıklı durabilmesi için üzerine Toppik Sabitleyici Sprey uygulayın.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Toppik tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Toppik ürünü Daha fazla Saç & Kaş Boyası ürünü