X
  • Toppik Toppik Saç Dolgunlaştırıcı Fiber Koyu Kahve 12 gr
Kargo Bedava
Toppik

Toppik Saç Dolgunlaştırıcı Fiber Koyu Kahve 12 gr

İlk yorumu sen yap.
213.20 TL 170.61 TL (%20 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Saçtaki seyrekliği ortadan kaldıran doğal ve güvenilir bir üründür.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Lifleri saçınızı saniyeler içinde gürleştiren özel keratin lifleridir.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Toppik 12 g Hair Building Fibers ortalama 35 kullanımlıktır.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Toppik kutusunu sallayarak seyrek saçlı bölgeye dökün.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Toppik'in formülünde yer alan bu renkli moleküller statik enerjiyle yüklenir ve saç tellerinizle birleşir.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Böylece Toppik'i uyguladıktan sonra saniyeler içinde dolgun saçlara kavuşursunuz.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Uygulama:</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kuru saça uygulayınız.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Sallayarak ya da sıkarak (Toppik Aplikatör ile) Toppik keratin tozu liflerini seyrelmiş bölgeye uygulayın.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Uygulama sonrası dilerseniz tarak ya da el ile ufak dokunuşlarla saçınıza şekil verin.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Toppik tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Toppik ürünü Daha fazla Saç & Kaş Boyası ürünü