X
  • Trussardi Parfüm Trussardi Riflesso Blue Vibe EDT 100 ml Erkek Parfüm
Trussardi Parfüm

Trussardi Riflesso Blue Vibe EDT 100 ml Erkek Parfüm

778.80 TL 328.89 TL (%58 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Trussardi Riflesso Blue baştan çıkarıcı alt tonlarla dolu erkek ruhuna objektif bir yolculuğu temsil eder. Yaratıcılık, günlük yaşamın disiplinine nasıl eğileceğini bilen özgür bir ruhla çağdaş insanın  güvenli sığınağı haline gelir. Sıcak ve serin, rasyonel ve duygusal, zarif ve yıkıcı, tatlı ve keskin kontrastlarla ayırt edilen bir koku. Rom, davana ve yuzu notaları sardunya ve fındık ana gövdesine kaybolur ve daha sonra büyülü artemisia dünyasında birleşir ve ahşap anlaşmalar ile kontrast oluşturur. Tasarımcı Carlo Colombo'nun çalışması olan koyu mavi şişe saten bir yüzeye sahiptir ve bahçelerle kaplıdır. Kireç yeşili yazı, ortaya çıkan Trussardi markasıyla merkezde çerçeveli olarak öne çıkıyor.

Bu ürün Lidyana adına Nehir Kozmetik tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Trussardi Parfüm tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Trussardi Parfüm ürünü Daha fazla Parfüm ürünü