X
  • Victoria's Secret Victoria's Secret Gold Angel Body Lotion 236 ml
Kargo Bedava
Victoria's Secret

Victoria's Secret Gold Angel Body Lotion 236 ml

İlk yorumu sen yap.
220.00 TL 199.90 TL (%9 indirim )
69.98 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
<P><FONT size=2 face=Calibri><STRONG>Victoria's Secret Gold Angel Body Lotion 236 ml</STRONG></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 8pt"><SPAN style="FONT-SIZE: 10pt; LINE-HEIGHT: 107%"><FONT face=Calibri>Üst Nota: Bergamot<?xml:namespace prefix = "o" ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p></FONT></SPAN></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 8pt"><SPAN style="FONT-SIZE: 10pt; LINE-HEIGHT: 107%"><FONT face=Calibri>Orta Nota: Gardenya<o:p></o:p></FONT></SPAN></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 8pt"><SPAN style="FONT-SIZE: 10pt; LINE-HEIGHT: 107%"><FONT face=Calibri>Alt Nota: Misk </FONT><o:p></o:p></SPAN></P> <P>&nbsp;</P>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Victoria's Secret tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Victoria's Secret ürünü Daha fazla Vücut Bakımı ürünü