X
  • Wella Wella SP Men Precise Shine Erkek Saç Şekillendirici Wax 75 ml
Wella

Wella SP Men Precise Shine Erkek Saç Şekillendirici Wax 75 ml

120.00 TL 72.45 TL (%40 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><SPAN style="FONT-WEIGHT: bold"><FONT size=2 face=Calibri>Saç Tipi:</FONT></SPAN></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Tüm Saç Tipi.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Günlük kullanım için uygundur.</FONT></DIV> <DIV> <DIV><SPAN style="FONT-WEIGHT: bold"><FONT size=2 face=Calibri>Uygulama:</FONT></SPAN></DIV> <DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Nemli veya kuru saça uygulayın. Avuç içinizde ısıttığnız waxı parmak uçlarınızla saçınıza uygulayıp dilediğiniz şekli verin.</FONT></DIV></DIV></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Wella tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Wella ürünü Daha fazla Saç Şekillendirici ürünü