X
  • Wella Wella SP Men Sensitive Erkek Hassas Baş Derisi Şampuanı 1000 ml
Wella

Wella SP Men Sensitive Erkek Hassas Baş Derisi Şampuanı 1000 ml

504.00 TL 170.61 TL (%66 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Hassas Baş Derisi Şampuanı.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Cilde uyumluluğu dermatolojik olarak test edilmiştir. Günlük kullanım için uygundur.</FONT></DIV> <DIV> <DIV><SPAN style="FONT-WEIGHT: bold"><FONT size=2 face=Calibri>İçerik Bilgisi:</FONT></SPAN></DIV> <DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>DL-valin,&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>B5 vitamini</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Bisabolol</FONT></DIV> <DIV><SPAN style="FONT-WEIGHT: bold"><FONT size=2 face=Calibri>Uygulama:</FONT></SPAN></DIV> <DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Nemli saça masaj yaparak uygulayın. Köpürterek tüm saça yayın. Durulamadan önce 1-2 dakika saçta bırakın. İyice durulayın. <BR>Gerekirse işlemi tekrarlayın. Wella SP Men Sensitive Hassas Baş Derisi Tonik ile günlük bakımınıza devam edin.</FONT></DIV></DIV></DIV></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Wella tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Wella ürünü Daha fazla Şampuan ürünü