• Zegna Couture	 Zc 0007 20r Unisex Güneş Gözlüğü
  • Zegna Couture	 Zc 0007 20r Unisex Güneş Gözlüğü
  • Zegna Couture	 Zc 0007 20r Unisex Güneş Gözlüğü
Zegna Couture

Zc 0007 20r Unisex Güneş Gözlüğü

1,450.00 TL 513.00 TL (%65 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün DetayZegna Couture Marka Dünyanın 1 Numaralı Camı Olan Zeıss Cam Bulunmaktadır %100 Uv Korumalı Ve 2 Yıl Garantili Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi Ve Garanti Belgesi Ile Birlikte Gönderilecektir
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Zegna Couture ürünü Daha fazla Güneş Gözlükleri ürünü